sobota, 28 września 2013

Przeprowadzka i inne przygody

Witajcie,
jak w tytule, przeprowadzka zakończona sukcesem. Było mnóstwo rzeczy do przetransportowania z mojego rodzinnego miasta. Jeszcze tylko czekamy z moim D. na transport biurek i szafek do kuchni. ;)

Po remoncie mam wreszcie czas aby odpocząć. Moje dłonie są zniszczone od sprzątania, wiadomo, jak to po remoncie sprzątanie jest straszne. Pewnie każdy to przechodził, choć raz w życiu i wie, co to za udręka.

Ze słodyczami.. hm.. dzień nie jadłam, później zjadłam. Obiecuję, że poprawię się, gdy wszystko wróci do normy. Nawet normalnych posiłków nie jadłam, bo się wszystko odkładało "na potem", żeby tylko jak najwięcej zrobić.

Sobota. Wycieczki po Gdańsku. Kilometry spacerów. Stopki też dostały popalić. To miasto jest zdecydowanie za duże. Pojechaliśmy na zwykłe zakupy, niby dwa/trzy sklepy, ale wiele czasu nam to zabrało. W zeszłym roku mieszkałam w Gdyni, więc dużo tras poznałam, a teraz na nowo poznawać Gdańsk - moje teraźniejsze miejsce zamieszkania. :) Ale na szczęście, będę tu mieszkać dłużej niż rok, więc nie muszę się o nic martwić za kolejny rok.

Plan zajęć nie mam najgorszy, choć zawsze mógłby być lepszy (tak, tak, Polak zawsze narzeka ;p). Zajęć nie mam dużo, więc będzie czas na basenik oraz (oby się udało!) fitness. Muszę podejść do klubu i zapytać o szczegóły. :) Póki, co idę się relaksować, a potem spać, bo jestem strasznie zmęczona.

Pozdrawiam, Zdeterminowana.

7 komentarzy:

 1. W Gdańsku byłam tylko turystycznie i zapamiętałam przecudowne stare miasto :) Zazdroszczę Ci zarówno emocji związanych z przeprowadzka (ja przeprowadzałam się ostatnio do 20-tysięcznej dziury w której nie było nic:/), i tego że jeszcze studiujesz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stare miasto jest świetne, byłam tu nie raz, nie dwa. ;) A teraz mogę mieć na co dzień takie rzeczy. Emocje związane z przeprowadzką i sprzątaniem nie były za fajne. Po każdym dniu sprzątania byłam wyczerpana i bliska płaczu! Ale cieszę się, że mogę jeszcze studiować. ;)

   Usuń
 2. Mój plan zajęć jest BEZNADZIEJNY [!!!] CO studiujesz? :)
  I też czekam na kwotę stypendium, mam tyle planów :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zarządzanie: Logistyka i Handel Morski na Akademii Morskiej w Gdyni, a Ty? ;)

   Usuń
  2. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Wydział Górnictwa i Geoinżynierii , AGH Kraków :D

   Usuń
  3. a ja transport na wydziale mechanicznym - Politechnika Krakowska ;) hahah (wiem, wiem, nikt mnie o to nie pytał ;d)

   Usuń
  4. Paulinko, ale fajnie wiedzieć. ;)

   Usuń

Dziękuję bardzo za odwiedzenie bloga. :)