wtorek, 23 grudnia 2014

Jedyny taki dzień w roku

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia, już teraz - w przeddzień Wigilii, chciałabym Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. :)

Życzę Wam przede wszystkim uśmiechu na twarzy, aby każdy dzień zaskakiwał Was czymś nowym, aby każda chwila w Waszym życiu, nawet ta gorsza, dawała Wam siłę do jej pokonania.

Ważne jest też, byście byli zdrowi. Uważajcie na siebie przez cały rok, nie tylko od święta. Ze zdrowiem wiąże się również sport. Tak Kochani, życzę Wam również dużo aktywności fizycznej, nie tylko dla figury, ale przede wszystkim dla zdrowia, ponieważ ruch to zdrowie - każdy Ci to powie. :)

Poza tym chcę, by spełniły się Wasze marzenia. Zarówno te małe, jak i te duże. Pragnę, aby każdy z Was był szczęśliwy, aby ta chwila szczęścia zabrała Wam chwilę smutku. By ten smutek wcale nie gościł w Waszym życiu. :)

Chcę Wam życzyć szczęścia. Jeśli jesteście szczęśliwi - życzę Wam, abyście to szczęście przekazali innym. Komukolwiek - bliskiemu z rodziny czy obcemu z miasta. Ważne, aby każdy poczuł, że szczęście jest blisko. :)

Oprócz tego życzę Wam dużo, dużo pomyślności - zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Aby każdy cel został przez Was osiągnięty, ale swoją ciężką pracą - wtedy jest największa satysfakcja.

Kochani. Z całego mojego serduszka życzę Wam Wesołych i Spokojnych Świąt spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Niech magia świąt udzieli się i Wam. Ten czas jest piękny, zachwycajcie się nim, wyluzujcie się, nie liczcie kalorii - bo nie o to w tym chodzi.Wesołych Świąt Kochani! :*

9 komentarzy:

 1. Piękną masz choinkę, może na przyszły rok skradnę pomysł ;-)
  Wesołych Świat!

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnych Świąt! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych świąt! a Pisek wygląda słodko :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już poświątecznie, ale życzę Ci wszystkiego co najlepsze na ten nadchodzący rok :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za odwiedzenie bloga. :)